Big Farm Rejestracja

Rozpoczęcie gry Big Farm jest banalnie proste. Jest to gra przeglądarkowa nie musimy więc nic pobierać ani instalować na naszym komputerze. Wystarczy nam przeglądarką internetowa (na przykład Firefox, Google Chrome czy Internet Explorer) i oczywiście połączenie z internetem. Aby zacząć zabawę w Big Farm wchodzimy na Big Farm Zagraj i w oknie wpisujemy wybrane przez nas Imię, nasz adres e-mail oraz hasło, którym chcemy posługiwać się w Big Farm. Wygląda to jak na obrazku poniżej. Klikamy przycisk „Graj” i gotowe, możemy już zacząć zabawę na naszej farmie. W trakcie rejestracji w Big Farm warto podać prawdziwy adres e-mail aby móc odebrać nasz prezent powitalny (więcej informacji poniżej).

Big Farm Zagraj

Po kilku minutach gry będziemy mogli odebrać prezent powitalny w postaci 1000 farmdolarów oraz 350 złotych monet. W tym celu będziemy musieli potwierdzić nasz adres e-mail podając go dwa razy w odpowiednim oknie (patrz obrazek poniżej).

Big Farm Rejestracja

W celach bezpieczeństwa staraj się nie używać wszędzie takiego samego hasła. Rejestrując się w Big Farm wybierz inne hasło, niż to którego używasz do swojej poczty e-mail. Pamiętaj też aby nikomu nie podawać swojego hasła do gry.

Big Farm Gra - sprawdź najlepszą darmową grę o farmie.