Big Farm Poradnik

Settlers Online zagraj

W poniższym poradniku znajdziecie szereg pytań, które często nurtują nowych graczy w Big Farm. Na końcu znajdziecie także linki do innych, bardziej zaawansowanych poradników do gry Big Farm. Jeśli w tym poradniku dla początkujących nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie napiszcie je w komentarzu, a postaramy się Wam pomóc.

Jak powiększyć pole w Big Farm?

Aby powiększyć pole dostępne na naszej farmie wystarczy, że w klikniesz w porośnięte trawą nieużytki znajdujące się wokół Twojej farmy. Za odpowiednią sumę złota lub farmdolarów będziesz mógł kupić poszczególne fragmenty tych nieużytków dołączając je tym samym do swojej farmy.

Jak szybko zdobywać doświadczenie?

W Big Farm punkty doświadczenia dostaniemy głównie za wykonywanie kolejnych misji i zadań. Oprócz tego doświadczenie zdobywamy za produkowanie karmy (najwięcej za karmę dla krów), humusu oraz nawozu, a także za używanie karmy, humusu i nawozu premium. Jeśli masz wysoki poziom i udało Ci się zbudować Farmę Smakosza i Farmę Kwiatową to za produkcję w nich również otrzymasz punkty doświadczenia.

Jak zdobyć darmowe złoto w Big Farm?

Złoto w Big Farm to tak zwana waluta premium czyli taka, która musimy najczęściej kupować za realne pieniądze. Istnieje jednak kilka sposobów na zdobycie darmowego złota w Big Farm. Pierwsze darmowe złoto otrzymamy jako prezent powitalny po założeniu konta w Big Farm i rozpoczęciu gry. Kolejne złoto otrzymamy za regularne, codzienne logowanie się do gry. Co jakiś czas nagrodą za regularne logowanie będzie własnie złoto. Złoto będzie również nagrodą za wykonanie, niektórych misji. Nagrodę w postaci darmowego złota dostaniemy także przy zdobyciu każdego kolejnego poziomu.

Jak zmienić nazwę farmy?

W celu zmiany nazwy naszej farmy przechodzimy do menu opcji (oznaczone symbolem kół zębatych), a następnie wybieramy ustawienia (oznaczone symbolem klucza). W oknie ustawień wybieramy „Zmień nazwę farmy”. Możemy tutaj zmienić nazwę naszej farmy głównej, farmy kwiatowej oraz farmy smakosza. Niestety za zmianę nazwy naszej farmy będziemy musieli płacić złotymi monetami.

Jak zdobywać punkty Reputacji w Big Farm?

Aby zdobywać punkty Reputacji musisz wykonywać kolejne misje proponowane Ci przez grę.

Od czego zależny jest koszt utrzymania roślin i zwierząt w Big Farm?

Koszty utrzymania naszych upraw i żywego inwentarza zależne są głównie od zadowolenia naszych pracowników. Całkowite zadowolenie naszych pracowników pozwoli obniżyć koszty utrzymania o -100%. Zadowolenie naszych pracowników powiększamy poprzez stawianie na farmie coraz to nowych dekoracji.

Jak zamienić złoto na dolary?

Od czasu do czasu obok naszej farmy zaparkuje pewna pani, u której będziecie mogli zamienić złoto na farmdolary. Zanim jednak dokonacie wymiany zastanówcie się dobrze czy będzie ona się Wam opłacać.

Jak usunąć konto w Big Farm?

W celu usunięcia naszego konta należy napisać wiadomość e-mail do oficjalnego supportu Big Farm z prośbą o usunięcie konta oraz z naszym adresem e-mail.

Inne Poradniki do Big Farm

Big Farm Poradnik Sojusz

Big Farm Gra - sprawdź najlepszą darmową grę o farmie.