Big Farm Aktualizacja 12.11.2013

12 lis 2013 Nowości Jeden komentarz

Dzisiaj na serwerach gry Big Farm pojawiła się nowa aktualizacja. Wprowadza ona do gry między innymi szereg nowych dekoracji. Pierwsza z nich to Ognisko na łonie natury, specjalna dekoracja, która stworzona została przez forumowiczów w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez Goodgame. Dekorację tą możecie obejrzeć na poniższym zdjęciu. Jest to specjalna dekoracja, której nie będzie można kupić w grze, a jedyny sposób jej zdobycia to aktywne branie udziału w konkursach i wydarzeniach na oficjalnym forum gry Big Farm.

Następna nowa dekoracja, która pojawiła się z dzisiejszą aktualizacją gry Big Farm jest Altana ogrodowa. Będzie ona ukryta w tajemniczej skrzyni, którą możecie zdobyć w trakcie odpowiedniego eventu u Benny’ego. Dekorację tą będzie można wylosować tylko w trakcie otwierania tajemniczej skrzyni.

Ostatnia nowa dekoracja to Hamak, będzie to nowa, dodatkowa nagroda za finałową fazę Koła Fortuny, którą będziecie mogli zdobyć oprócz Stracha na wróble. Dodatkowo teraz w Kole Fortuny będzie można wygrać także złote licencje do kopalni.

Jeszcze jedna nowość, która pojawiła się po dzisiejszej aktualizacji to czerwone ikonki Zzz, które pojawiają się nad budynkami. Będą one widoczne nad obiektami produkcyjnymi, które czekają na uruchomienie lub brakuje im produktów. Wcześniej ikonki te były koloru niebieskiego.

Zmiany dotyczą także dwóch plantacji na głównej farmie: Plantacji jabłoni i wiśni. Możliwości ich rozbudowy zostały powiększone o kolejne 2 poziomy. O te 2 najwyższe poziomy będziecie mogli rozbudować farmę tylko gdy obecny będzie Mistrz budowniczy.

Oprócz powyższych nowości dzisiejsza aktualizacja Big Farm wprowadza także szereg pomniejszych usprawnień i naprawia kilka bugów.

Big Farm Ognisko na łonie natury